تاریخ انتشار: 1402/06/16 07:51
کد خبر: 41

تصمیم جدید نکونام در اردوی استقلال/ آتش بس یا ادامه دعوا؟

با گذشت ۴۸ ساعت از حضور علی خطیر در برنامه فوتبال برتر جواد نکونام پاسخی به ادعاهای مطرح شده از سوی مدیر عامل نداد و به نظر می رسد در استقلال بین جواد نکونام و مدیر عامل آتش بس شده است.
تصمیم جدید نکونام در اردوی استقلال/ آتش بس یا ادامه دعوا؟

زمانی که علی خطیر در برنامه فوتبال برتر حضور داشت و مشغول مصاحبه بود، جواد نکونام چند بار به مجری پیام داد و به او گفت ادعاهای مطرح شده از سوی مدیر عامل درست نیست و هفته بعد به برنامه فوتبال برتر می آید تا پاسخ این ادعاها را بدهد. با این حال پیش بینی می شد جواد نکونام پیش از حضور در برنامه فوتبال برتر در مصاحبه یا صفحات مجازی پاسخ علی خطیر را بدهد اما او ۴۸ ساعت است که سکوت اختیار کرده و به نظر می رسد می خواهد در استقلال آتش بس باشد. برخی از تماشاگران استقلال و هم چنین از پیشکسوتان از جواد نکونام خواسته اند به جای دعوا با علی خطیر به دنبال جذب بازیکن دوم خارجی و هم چنین مهیای کردن تیم برای بازی با پرسپولیس باشد.

به زعم اینها در دعوای جواد نکونام و علی خطیر دودش به چشم استقلال می رود. البته علی خطیر در برنامه فوتبال برتر بارها و بارها از جواد نکونام خواست از حضور در برنامه فوتبال برتر امتناع کند و قید افشای اسرار استقلال در رسانه ها را بزند.

فعلا در استقلال بین جواد نکونام و علی خطیر آتش بس شده است. شاید سرمربی تیم استقلال به این نکته پی برده برخی از مشکلات استقلال که در گذشته هم وجود داشت و به علی خطیر ارث رسیده از حیطه  توان مدیر عامل خارج است. 

 


کپی لینک کوتاه خبر: https://fartakvarzeshi.com/d/r3qaj2

اخبار مرتبطآخرین اخبار فوتبالاگر اختلاف خطیر و نکونام حل نشود چه کنیم؟